לקוחות מספרים על הכרית של שבא-נע

 • אני מדריכת מדיטציה ומשתמשת בכרית המדיטציה שבא נע בכל עת. אחרי התנסויות שונות בהרבה מקומות ועם כריות שונות, גיליתי שהכרית של שבא נע הטובה ביותר עבורי. היתרון שניתן להתאים אותה אישית הוא מצוין סידרתי שתהיה בגובה המתאים ובקושי המתאים לי וזה נהדר שלא לדבר על הנוחות בידית הנשיאה, כך שאני לוקחת אותה לריטריט או סדנת מדיטציה. ממליצה מאוד על הכרית של שבא נע.

  ענת אגם, מדריכת מדיטציה בשיטת הזן ומאמנת אישית

 • בתור מורה ליוגה מזה הרבה שנים, אני יודעת שלהרבה אנשים ממש קשה לשבת פיזית על הרצפה, מה שגורם להם לחשוב שלא יוכלו לתרגל מדיטציה או תנוחות מסוימות בגלל הקושי הטכני להתישב. אנחנו מנסים להגביה את האגן בבלוקים, שמיכות, ומני עזרים מורכבים. כרית שבא נא הגבוהה מקלה מאד, מגביהה את האגן, קל לקחת אותה ממקום למקום והיא פתרון מצוין למי שרוצה לתרגל. אני אישית יושבת על הכרית הנמוכה יותר, היא נמצאת בסלון שלי לתרגול הבוקר שלי וזמינה בכיף למי שרוצה לשבת על הרצפה או לילדים שרוצים להשתולל עליה. תענוג!

  ליאורה עמיחי, מרכז נווה שאנן ליוגה, ירושלים.

 • הכרית נמצאת אצלי דרך קבע בבגאז׳ באוטו. לאחרונה השתמשתי בה גם על דשא רטוב מטל, והיא שמרה על בידוד מצוין. הגב שלי מרגיש טוב איתה. כרית עשויה היטב ומחומרים טובים. מומלצת.

  יפה, רחובות

 • אני משתמשת בכריות "שבא נע" מזה כשנתיים במעגלי שירת תפילה שאני מנחה, שאורכים כשעתיים. מאחר והמעגלים הם בדרך כלל במקומות שאינם הבית שלי, העניין כרוך בנשיאתן של כמה כריות. כריות "שבא נע" עם החגורה התפורה אליהן מגדילות את מספר הכריות שאני יכולה לסחוב על עצמי בקלות ובנוחות, והן הכי נוחות לישיבה מזרחית לזמן ממושך, ביחס לכל כרית אחרת שפגשתי עד כה. אני ממליצה בחום רב!!

  מיכל טליה, מנחת מעגלי תפילה

 • הכרית של טל, היא כרית יום ראשון בבוקר, זמן מפגש קבוצת המדיטציה. איתה אני מתחילה את השבוע והרגע בו אני לוקחת אותה ממקומה על הכורסא על כתפי הוא הרגע שבו מתחילה המדיטציה, עוד לפני שהתיישבתי עליה רבע שעה מאוחר יותר. היא כפית, בדיוק בגודל, בצבע וברכות שמתאימה לי. תודה לטל על שבא נע לה [שם החיבה שלה] !

  מיקי גרבר, מאמנת אישית ומתרגלת מדיטציה ותיקה

 • בדיוק סיימתי תרגול יוגה ומדיטציה בפעם המי יודע כמה, כשאני ישובה על הכרית האהובה עלי של שבא נע, שמשרתת אותי נאמנה. הכרית הזו אצלי כבר למעלה משבע שנים, והיא כבר חלק מהחיים שלי. מעבר לשימוש היומיומי, לקחתי אותה איתי לריטריטים, סמינרים וסדנאות בארץ ובחו"ל. הכרית הנהדרת הזו איכותית, פרקטית, נוחה להפליא ויפהפיה. תודה לך טל יקרה, כל כך ברור לי שהכריות שאת עושה באות מהלב הנדיב שלך.

  עדי קרוטמן, פסיכולוגית והילרית

לראש הדף